Kontakt oss

 

Om oss

K2 Elektro AS ble etablert i 2013. I løpet av de tre første driftsårene har våre kunder vist oss stor tillitt og virksomheten har fått utvikle seg. Vi er i stadig vekst og er i dag 10 ansatte, hvorav; en installatør og faglig ansvarlig, syv servicemontører, en lærling og en hjelpemontør.

Vi er stadig på jakt etter flere dyktige medarbeidere. Elektrikere oppfordres derfor til å sende inn CV.

Skriv til oss

Kontakt oss

Våre dyktige medarbeidere



Dag Petter Evensen

Installatør/Daglig leder

+47 93 09 19 70
petter@k2elektro.no


Frode Kjensrud

Prosjektleder/Programmerer

+47 95 76 17 94
frode@k2elektro.no


Anders Johansen

Bas montør/Programmerer

+47 95 83 08 95
anders@k2elektro.no


Jostein Jahnsen

Service elektriker

+47 91 71 74 42
jostein@k2elektro.no


Kay Granlund

Service elektriker

+47 41 29 19 19
kay.granlund@k2elektro.no


Simen Døvre

Bas montør/Programmerer

+47 90 97 20 31
simen@k2elektro.no


Morten Nicolaysen

Service elektriker

+47 97 63 44 54
morten.nicolaysen@k2elektro.no


Håkon Fahre

Lærling

+47 99 36 24 00
hakon.fahre@k2elektro.no


Jon Sindre Lahaug

Hjelpemontør

+47 46 28 45 05
sindre.lahaug@k2elektro.no


Daniel Meyer

Hjelpemontør

+47 94 81 46 50


Jarle Lønnqvist

Service elektriker

+47 97 97 71 39